Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: unsubscribe
lt: atsijungti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
