Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: subscribe
lv: parakstīties

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: unsubscribe
lv: atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Configuration
lv: Konfigurācija
