Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
