Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
