Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: subscribe
pl: subskrybuj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: unsubscribe
pl: przerwij członkostwo

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja
