Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Configuration
ro: Configurație
