Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
