Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: subscribe
th: สมัครรับข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configuration
th: กำหนดค่า
