Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Configuration
ug: لايىھە
