Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: subscribe
vi: đăng ký

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: unsubscribe
vi: hủy đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Edit
vi: Sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Configuration
vi: Cấu hình
