Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን
