Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: subscribe
be: падпісацца

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Configuration
be: Налады
