Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
