Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
