Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn
