Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: subscribe
ca: subscriure

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: unsubscribe
ca: cancel·lar subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Configuration
ca: Configuració
