Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Configuration
cs: Nastavení
