Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
