Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
