Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Configuration
eo: Agordoj
