Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: subscribe
et: telli

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Configuration
et: Seadistus
