Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: subscribe
eu: harpidetu

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: unsubscribe
eu: harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
