Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: subscribe
fi: tilaa

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: unsubscribe
fi: peruuta tilaus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Configuration
fi: Asetukset
