Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
