Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: subscribe
gl: subscribir

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Configuration
gl: Configuración
