Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: subscribe
gu: જોડાઓ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો
