Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: subscribe
hr: pretplati se

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Configuration
hr: Postavke
