Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: subscribe
hu: előfizetés

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: unsubscribe
hu: leiratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Configuration
hu: Beállítás
