Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
