Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: subscribe
id: Berlangganan

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: unsubscribe
id: berhenti berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Edit
id: Sunting

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Configuration
id: Konfigurasi
