Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Configuration
jv: Pangaturan
