Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
