Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ്

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
