Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Configuration
mr: संरूपण
