Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
