Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: subscribe
nl: inschrijven

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: unsubscribe
nl: uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Allowed Roles
nl: Toegestane rollen

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.
