Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: subscribe
nn: Abonner

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Update
nn: Oppdater

en: Configuration
nn: Oppsett
