Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Configuration
oc: Configuracion
