Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
