Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Configuration
ps: سازول
