Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Eliminar

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Configuration
pt: Configuração
