Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: subscribe
ru: подписаться

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: unsubscribe
ru: отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли
