Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit
