Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
