Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: subscribe
sk: prihlásiť sa

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov
