Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: subscribe
sl: naroči

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Configuration
sl: Nastavitve
