Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Configuration
sq: Konfigurimi
