Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Update
sr: Ажурирање
