Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: subscribe
sv: prenumerera

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: unsubscribe
sv: avsluta prenumerationen

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor
