Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: subscribe
ta: சந்தாதாரர் ஆக

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: unsubscribe
ta: சந்தா விலக

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
